Kategorie

Informace

Nejprodávanější

univerzální diagnostika V402 v českém jazyce

Univerzální diagnostika v českém jazyce, není třeba instalovat. Přehledné menu, jednoduché zapojení do vozu, to vše z něj dělá bezkonkurenční diagnostiku.

Více informací

Nový produkt

5 250 Kč

Dostupnost: ihned

- +

 
Více informací

Samotný přístroj má velký display s tlumeným podsvícením, takže se v něm orientuje skutečně každý uživatel. Přehledné menu, jednoduché zapojení do vozu, to vše z něj dělá bezkonkurenční diagnostiku. V paměti přístroje je nahráno více než 1000 chybových kódů + jejich popisů v ČJ a dalších více než 5000 v AJ.
 
Cílová skupina, pro kterou byl scanner vyvinut, je velmi různorodá. Nejvíce jej však doporučujeme majitelům STK, prodejcům ojetých vozů, domácím kutilům popř. lidem vyrážejícím na zahraniční cesty, kteří chtějí mít jistotu, že vždy dojedou tam, kam mají namířeno.
 
Propojení s vozidlem je pomocí 16pinové zásuvky, kterou naleznete v blízkosti řidiče (nejčastěji pod palubní deskou). Tím, že se přístroj připojuje přímo do automobilu odpadá nepříjemná povinnost mít u sebe počítač s dalšími programy, jako je to u jiných diagnostik.

Tento přístroj má kromě OBDII zástrčky i kabel pro napájení z baterie pro případ, že vozidlo nemá zavedený proud do diagnostické zásuvky.

SW verze 2016, další update na stránkách výrobce


Diagnostické funkce scanneru (nejpoužívanější):

    Zobrazení informací o vozidle + diagnostikované jednotce
    čtení a mazání chybových kódů z paměti závad
    test akčních členů
    základní nastavení
    reset servisních intervalů (Pouze přes KKL sběrnici)
    servisní postupy
    nastavení kódu opravny

Podporované vozy:

Každý vůz koncernu VW – tedy Škoda, Audi, Volkswagen, SEAT a další různé značky prodávané v Evropě - japonské, korejské, americké.

Použití pro téměř 100 systémů: systém motoru, převodovka, ABS, brzdové systémy, airbagy, klimatizační systémy, alarmy proti krádeži, ultrazvukový monitorovací systém, ovládání spojky, závěsné systémy, směrové řízení, absorpční systém, palubní systém, pomocné vytápění, ovládání vzdálenosti, brána datová sběrnice, elektrický okenní systém, ovládání osvětlení vlevo a vpravo, navigační systém, interní testování, centrální modul, automatické spínače osvětlení, Modul, parkovací asistent, elektronická řídicí jednotka, pohon všech kol, protiprokluz, nastavení sedadla řidiče, systém dieselových čerpadel, ovládání světlometů, rádio, regulace tlaku v pneumatikách, sedadlo / zrcátka, nabíjení akumulátoru, elektrické stěrače, , elektronické dveře spolujezdce, elektronické řízení vlevo zadních dveří, elektronicky řízená pravá zadní část, posilovač brzd, posilovač brzd, zadní spoiler, přední a zadní ovládací prvky, nastavitelná sedadla předního spolujezdce, řídící jednotka displeje, řídící jednotka zadního displeje, tuner TV, ovládání hlasu, telefonní automobil, elektrické střešní okno, nastavení zadních sedadel řidiče.

Balení obsahuje:

  • Ruční scanner profi V402 CZ
  • Propojovací kabel do vozidla
  • Přenosné pouzdro z odolného materiálu

pracovní napětí 8-20V

 
Parametry
Konektor 1: OBD2 16 PIN (samice)
Stav zboží: nové
Značka / vůz: Všechny

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out