Kategorie

Informace

Nejprodávanější

Diagnostika k počítači

Diagnostika k počítači 

Diagnostické kabely ke svému fungování vyžadují přenosný počítač (notebook / laptop). Dále také diagnostickou zásuvku OBD 2. Diagnostická zásuvka má 16 PINový konektor. Pokud Váš vůz nemá zásuvku OBD2, nezoufejte, ještě je možnost využít redukce pro starší modely vozů (respektive pro vozy, které nemají OBD II zástrčku).

Kabelové spojení zajišťuje spolehlivé připojení a komunikaci mezi počítačem a vozidlem prostřednictvím kabelu. Potřebný software v základní verzi a ovladače dodáváme spolu s každým kabelem. Pokud by jste své mini-CD ztratili, můžete si stáhnout program a ovladače přímo z našeho webu.

Kabely jsou s aktuálním programovým vybavením a ovladači určeny pro použití výhradně na koncern Volkswagen (Škoda, Audi, Volkswagen, Seat, Bentley, Lamborghini, Porsche). Za použití adekvátních redukcí a softwarového vybavení není problém napojit i další značky vozidel. Například: Peugeot, Citroën, Honda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Subaru, Opel, Daewoo, Renault, Mitsubishi, Hyundai, Nissan, Mercedes-Benz, Mazda, Toyota, BMW, Kia a další.

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out