Filtr

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 2 100,00 Kč - 35 900,00 Kč

Kód: DB01 - P3

VAG bypass DRIVE BOX immo

Pracuje se s ním podobně, jako se zařízením VAG bypass immo. Zařízení je určeno pro deaktivaci / aktivaci immobilizéru u řídících jednotek BOSCH EDC15 (diesel) a ME7 (benzín). Vhodné pro koncern Volkswagen.

Cena 999,00 Kč
Zobrazit
ihned
Všechny nejprodávanější produkty
Diagnostické ruční přístroje
Diagnostické ruční přístroje

Diagnostické ruční přístroje

Diagnostické ruční přístroje ke svému fungování nevyžadují přenosný počítač (notebook / laptop). Jejich spojení je realizováno přes 16 pinový OBD 2 kabel s tím, že některé diagnostické nástroje mají ve svém vybavení i redukce na jiné typy vozidel (bez OBD zásuvky). Výhodou ručního vybavení je absence přenosného počítače a kompaktnost. Plní stejné účely jako diagnostické kabely, ale většinou na vyšší úrovni. Jejich použítí je pro úpravu tachometru (počtu kilometrů) například při poškození budíků. Dále samozřejmě čtení chyb a jejich mazání, resetování servisních intervalů, programování klíčů, čtení PINu immobilizéru a spousty dalšího dle konkrétního typu přístroje.

Podkategorie

56 produktů

Zobrazení 1-12 z 56 položek
Aktivní filtry

Kód: D-II908

diagnostika AUDI ŠKODA VW SEAT iCarsoft i908

Toto je diagnostika, která obsahuje velmi podrobný SW vyvinutý přímo a pouze pro tyto značky ŠKODA SEAT VW AUDI. Nejedná se o univerzální přístroj, který obsahuje z každého něco, ale o přístroj zaměřený přímo na tyto značky.

Cena 2 600,00 Kč
Zobrazit
na objednávku

Kód: D-IVAW2

diagnostika AUDI ŠKODA VW SEAT iCarsoft VAWS II

Toto je diagnostika, která obsahuje velmi podrobný SW vyvinutý přímo a pouze pro tyto čtyři značky koncernu VW Group. Nejedná se o univerzální přístroj, který obsahuje z každého něco. Níže naleznete všechna podporovaná vozidla.

Cena 3 800,00 Kč
Zobrazit
na objednávku

Nasledujte nás na Facebooku