Filtr

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 590,00 Kč - 19 990,00 Kč

Kód: DB01 - P3

VAG bypass DRIVE BOX immo

Pracuje se s ním podobně, jako se zařízením VAG bypass immo. Zařízení je určeno pro deaktivaci / aktivaci immobilizéru u řídících jednotek BOSCH EDC15 (diesel) a ME7 (benzín). Vhodné pro koncern Volkswagen.

Cena 999,00 Kč
Zobrazit
ihned
Všechny nejprodávanější produkty
Diagnostika k počítači
Diagnostika k počítači

Diagnostika k počítači

Diagnostické kabely ke svému fungování vyžadují přenosný počítač (notebook / laptop). Dále také diagnostickou zásuvku OBD 2. Diagnostická zásuvka má 16 PINový konektor. Pokud Váš vůz nemá zásuvku OBD2, nezoufejte, ještě je možnost využít redukce pro starší modely vozů (respektive pro vozy, které nemají OBD II zástrčku).

Kabelové spojení zajišťuje spolehlivé připojení a komunikaci mezi počítačem a vozidlem prostřednictvím kabelu. Potřebný software v základní verzi a ovladače dodáváme spolu s každým kabelem. Pokud by jste své mini-CD ztratili, můžete si stáhnout program a ovladače přímo z našeho webu.

Kabely jsou s aktuálním programovým vybavením a ovladači určeny pro použití výhradně na koncern Volkswagen (Škoda, Audi, Volkswagen, Seat, Bentley, Lamborghini, Porsche). Za použití adekvátních redukcí a softwarového vybavení není problém napojit i další značky vozidel. Například: Peugeot, Citroën, Honda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Subaru, Opel, Daewoo, Renault, Mitsubishi, Hyundai, Nissan, Mercedes-Benz, Mazda, Toyota, BMW, Kia a další.

33 produktů

Zobrazení 1-12 z 33 položek
Aktivní filtry

Kód: D-PWS01 - B9

Autodiagnostika Porsche PIWIS

Porsche PIWIS je diagnostiký kabel pro mazání servisní intervalů, čtení chybových kódů, zobrazování měřených hodnot, čtení základních informací, atd. požadovaný SW Windows XP

Cena 1 799,00 Kč
Zobrazit
na objednávku

Kód: D-FOE327VUSB - B5

diagnostika ELM327 v1.5 + Ford USB diagnostika

Diagnostika pro FORD a všechny ostatní druhy aut. Diagnostický adaptér je na bázi čipu ELM327 v1.5 a Pic18f25k80, kompatibilní s ElmScan5 ScanTool a dalšími SW. Indikace provozních režimů komunikace pomocí pětice barevných LED diod.   B5

Cena 890,00 Kč
Zobrazit
ihned

Nasledujte nás na Facebooku