Kód: DB01 - P3

VAG bypass DRIVE BOX immo

Pracuje se s ním podobně, jako se zařízením VAG bypass immo. Zařízení je určeno pro deaktivaci / aktivaci immobilizéru u řídících jednotek BOSCH EDC15 (diesel)pro koncern Volkswagen.

Cena 1 299,00 Kč
1 073,55 Kč bez DPH
Zobrazit
ihned
Všechny nejprodávanější produkty

Ekonomizér D1 magnetický tuning

NITROMAG - I
349,00 Kč
288,43 Kč bez DPH
17 dnů
Počet
čekáme zboží

Popis

Univerzální přenosný magnetizér D1

Příslušenství do auta Výkonný magnetický čistič


velikost: délka 6 cm, šířka 4,1 cm


Funkce: Magnetizér D1 může produkovat specifickou rezonanční frekvenci prostřednictvím neodymového supravodiče, když je instalován na přívodní palivové potrubí, rozloží uhlovodíkový řetězec molekul paliva, takže struktura molekul paliva bude přeskupena, díky specifickému rezonančnímu efektu katalyzované sloučeniny neodymu a neuspořádanému pohybovému uspořádání molekul paliva se změní na uspořádanou pohybovou přímku, takže spalování paliva bude plné a efektivní. Obecně lze dosáhnout úspory paliva 10%-30%.

Poznámka: Mnoho látek se mění působením silného magnetického pole, což je jev zvaný „magnetizace“. Když jsou velké molekuly benzínu rozřloženy silnou magnetizací, stanou se z nich malé molekuly, sníží se viskozita, zvýší se atomizační efekt a zvýší se aktivita malých molekul, takže po smíchání s kyslíkem mohou být plněji spáleny. Tím se zlepšuje účinnost spalování paliva a dosahuje se silného efektu úspory paliva motoru.

Specifikace:

1, Ušetřete náklady na palivo

2、Nízká rychlost a vysoký výkon, točivý moment

3、Zvyšte účinnost zapalování

4、Prodlužte životnost

5,  Zlepšit potěšení z jízdy

6、Snižte znečištění vzduchu, hlavně magnetizací molekul nafty, aby bylo spalování úplnější, aby se dosáhlo efektu úspory paliva a zrychlení

Instalace: přímo nainstalovat na potrubí přívodu nafty, jednoduché a snadné!

Detaily produktu
NITROMAG - I
3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku